KONST / Litografier / Färglitografi 13614615
nr 1361 4615
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 181/460, daterad 1989, "Partiet är dess medlemmar". Motivet: 31x42 cm
Lenny Clarhäll, svensk skulptör och bildkonstnär född maj 1938 i Timmersdala.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:37:09
23/11 10:53:55
Lenny Clarhäll
Läs mer om Lenny Clarhäll